PERPA UZAKTAN KUMANDA

Yazan guvenlikmarket 04/05/2017

perpa uzaktan kumanda

Perpa uzaktan kumanda firması olarak hizmetinizdeyiz. mağazamızda binlerce çeşit uzaktan kumanda unitesi bulunmaktadır. tum tüplü tv kumandaları, led tv kumandalari, lcd tv kumandalari, uydu alıcısı kumandaları, projeksiyon kumandası ve klima kumandaları mevcuttur. bulamadığınız tum uzaktan kumanda çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.

toptan uzaktan kumanda perpa

 

40 yıllık uzaktan kumanda birikimimiz ile hizmetinizdeyiz. ozel yazılımımız ile uzaktan kumanda uretmekteyiz, ozel olarak kumanda çogaltımı yapılmaktadır,

inter marka uzaktan kumanda toptancısı olan firmamiz inter serisi tv ve uydu kumandaları ile  inter akıllı kumanda uretimi yapmaktadır.binlerce evde kullanılan inter uzaktan kumanda cihazı ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

uzaktan kumanda Perpa ticaret merkezinde 9 kat A blokta noterin ustunde hizmet vermekteyiz. 

perpa kumanda

başlıca perpada sattığımız uzaktan kumandalar westel  tv kumandasi, uydu kumandalari, lg tv kumandasi, samsung tv kumandasi, regal tv kmandasi, philips tv kumandasi, arçelik tv kumandasi projeksiyon kumandasi, klima kaumandalari ve diğer tüm uzaktan kumanda ceşitlerine perpa kumanda satiş marketimizde bulabilirsiniz.

Piyasada bulamadığınız uzaktan kumandalarınız özel olarak imal edilmektedir, getirin uzaktan kumandanızı çoğaltalım veya cihazınızın marka ve modelini söyleyin biz yapıp adresinize gönderelim, perpa inter kumanda olarak hizmetinizdeyiz.

piyasadan bulamadığınız tüm uzaktan kumandalari bizde bulabilirsiniz şirketimiz uzaktan kumanda üreticisi olup özel yazılımlar ile mevcut kumandalarınızı inter akılllı kumanda  arşivimiz üzerinden birebir özellikte imal etmektedir, toptan uzaktan kumanda talepleriniz için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

otel, hastahane, üniversiteler için özel olarak uzaktan kumanda üretimi yapılmaktadır sizde tüm uzaktan kumanda talepleriniz için perpa ticaret merkezinde kumanda satan magazamizi ziyaret ediniz size uygun uzaktan kumandalari imal edelim

4 adet programlanabilir özel kumanda mız olan akıllı kumanda homemaster-4 ile 4 cihazınzı tek kumanda ile kontrol edebilirsiniz

özel projeksiyon kumandasi üretimi ve çoğaltımı şirketimizde yapılmaktadır, yüksek bedeller ile almış olduğunuz projeksiyon kumanadalarını özel olarak birebir özellikte üretmekteyiz, bu kumandaların tuşlarını gerektiginde yazılımlarımız ile kapatarak kullanıcıların cihazın ayarlari oynamasını engellemekteyiz, perdada kumanda üretimi ve satışı yapan firmamız size özel çözümler sunarak kumanda ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

perpa klima kumandasi çeşitleri için showrumumuzda her marka klima kumandasi mevcuttur, bulunmayan klima kumandalari için perpa evrensel klima kumandasi mevcuttur akıllı klima kumandasi tum klima modellerini desteklemektedir.